Mijn verslag van deze dag

Klim/klauter en jumpdag voor Milano

Verslag wensdag Milano
  • Foto 1
  • Foto 2
  • Foto 3
  • Foto 4

Op 16 april was de wensdag van Milano.

Milano heeft een hele leuke dag gehad vanuit de Wensstichting Drenthe.

Hij mocht samen met zijn oma, moeder en vriendinnetje Lotte van een spannende dag genieten. Als eerste verrassing gingen wij naar camping de Berenkuil in Grolloo, waar Milano samen met Lotte kon klimmen, klauteren en springen bij Tippedoki, de indoorspeelplaats. Heerlijk genoten van de pannenkoeken, ijsjes en voor Milano en Lotte als afscheidskadootje nog een mooie gevulde rugzak van de Berenkuil.  Wat hebben ze het leuk gehad.

Als 2e verrassing gingen we naar Urban GRND in Emmen, waar Milano en Lotte hun energie kwijt konden op de trampolines. Ze hebben zich prima vermaakt.

Als afsluiting hebben we gegeten bij Ristorante Pizzeria Lorenzo in Emmen en kreeg Milano een filmpje van Floris de Keijzer waarin hij werd uitgenodigd voor zijn show als hij in de buurt van Emmen komt. Ook kreeg Milano nog een mooie voetbal van Sportboxx Klazienaveen.

Milano heeft een geweldige dag gehad!

Oma, Mama, Milano en Lotte.

 

Met dank aan de volgende sponsoren:

De Berenkuil Grolloo, https://www.berenkuil.nl/

Urban GRND Emmen, https://www.urbangrnd.nl/

Floris de Keijzer, https://www.firstnoise.nl/

Ristorante Pizzeria Lorenzo, https://ristorantelorenzo.nl/

Jumbo Rietlanden, https://www.jumbo.com/winkel/emmen/jumbo-emmen-valkenveld

Sportboxx Klazienaveen, http://www.sportboxx.nl/